Inventum specjalizuje się w zakresie rozwiązań i usług pozwalających na automatyzację procesów komunikacji z klientami oraz procesów obsługi posprzedażowej i sprzedażowej klientów nabywających usługi turystyczne.

 

Obsługa komunikacji z klientem oraz obsługa sprzedażowa i posprzedażowa klienta

W tym zakresie wzmocnione i zautomatyzowane zostaną relacje agent-klient - zarówno przez udostępnienie rozwiązań z funkcjami CRM, jak i zarządzającymi dostępem do rezerwacji założonych przez klienta, dla agenta i jego klientów.

 

Usługa agreguje obsługę dla wszystkich dostawców usług turystycznych. W efekcie zarówno agent, jak i jego klient może w łatwy sposób nie tylko monitorować stan swoich rezerwacji, ale również dokonywać niezbędnych zmian, zapoznawać się z ważnymi informacjami od uczestników rynku turystycznego, które dotyczą jego rezerwacji (np. informacja o zmianie daty wylotu).

 

Bez kłopotu możliwe jest również dokonywanie zmian skutkujących zmianą rozliczeń -integrowane rozwiązania płatnicze. Z założenia system realizuje większość funkcji w imieniu i na rzecz agenta turystycznego - zachowuje więc i zacieśnia istniejące relacje na linii agent-klient.

 

 

Automatyzacja procesów aktywnej sprzedaży oferty turystycznej

System realizuje funkcje sprzedażowe w imieniu i na rzecz agenta turystycznego. Nie tylko zachowuje i zacieśnia relację na linii agent-klient, ale także pozwala zdobywać nowych klientów dla agenta.

 

Usługa pozwala na wielokanałowe prowadzenie złożonych i wielostopniowych kampanii sprzedażowych ze śledzeniem ich efektów, targetowanie kampanii według historii rezerwacji i ankiet o preferencjach klientów, ocenę preferencji klientów i podpowiadanie oferty wprost z gotowych szablonów ofert, treści kampanii na podstawie danych od tour operatorów.

 

Przewidziane są również automatyczne kampanie głosowe (np. oferty promocyjne przez IVR) oraz automatyczne głosowe kampanie sprzedażowe (z interakcją klienta i potwierdzaniem zainteresowania poprzez IVR).

 

Usługa nastawiona jest na aktywne inicjowanie procesów sprzedażowych, które ostatecznie zakończą się dokonaniem rezerwacji przez klienta przy możliwie niewielkim zaangażowaniu agenta.

 

Aby skorzystać z wszystkich rozwiązań Inventum nie ma potrzeby instalacji żadnych rozwiązań u agenta ani klienta – wszystko działa na zasadzie aplikacji www oraz integracji z systemami partnerów strategicznych (i automatyzacji wymiany danych) – agent otrzymuje więc gotowe rozwiązania bez jakiegokolwiek jego angażowania w sferę techniczną.

 

System pozwala odciążyć operacyjnie zarówno agentów, jak i tour operatorów – bowiem ani agenci ani klienci nie będą musieli poszukiwać informacji i rozwiązania ich problemów bezpośrednio w działach obsługi klientów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

Oferta Platformy Inventum

 

W przypadku pytań uprzejmie prosimy o kontakt z naszym biurem.

 Kontakt